analiza przejezdnosci

Pobierz program

Po wypełnieniu formularza producent programu AutoTURN przygotuje specjalną, dedykowaną dla Państwa wersję instalacyjną programu. W ciągu 2 dni wyślemy Państwu linka, z którego będzie można ją pobrać.

Dostępne są 2 rodzaje licencji, jakie mogą Państwo uzyskać, jak w tabeli poniżej

 

Rodzaj licencji Czas działania licencji Funkcjonalność
AutorTURN DEMO Bezterminowo Pełna funkcjonalność z wyjątkiem biblioteki pojazdów. Jest ona ograniczona do 1 pojazdu.
AutoTURN Trial 7 dni Pełna funkcjonalność wraz z bibliotekami.

 


Utworzenie, pobranie oraz instalacja wersji darmowej i testowej (tej, którą można uzyskać za pomocą tego formularza) nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Proszę  spojrzeć na wymagania AutoTURN v9.


Jeśli nie posiadają Państwo odpowiedniego oprogramowania do działąnia AutoTURN, polecamy kliknąć i pobrać ZWCAD+.

Jeśli chcieliby Państwo już teraz zobaczyć jak działa program, to z chęcią go zaprezentujemy

Formularz otrzymania wersji DEMO (darmowej) i TRIAL (testowej)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o., ul. Chryzantemowa 5, 43-300 Bielsko-Biała. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne abyśmy mogli zareagować na powyższe zgłoszenie. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt rodo@szansa.net.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bez wyraźnej zgody Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.