LETNIA PROMOCJA!

50% rabatu na zakup programu ParkCAD* dla użytkowników AutoTURN i AutoTURN PRO ważna do 28 września 2018!

 

ParkCAD oferuje odpowiednie narzędzia do projektowania parkingów, które są bezpieczne i wydajne dla wszystkich pojazdów.

AutoTURN jest już cenną częścią zestawu narzędzi do projektowania. ParkCAD i AutoTURN mogą współpracować, aby pomóc w projektowaniu parkingów, które zapewniają łatwy dostęp i bezpieczną manewrowość dla pojazdów pasażerskich i ponadgabarytowych, takich jak samochody dostawcze, śmieciarki i inne.

Najnowsza wersja ParkCAD wersja 5.0 jest szybsza, inteligentniejsza i lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zaawansowanym narzędziom do projektowania, optymalizacji i edycji zwiększasz produktywność, ponieważ poprawki można szybko i łatwo wykonać. Możesz odkryć więcej koncepcji parkingów w krótszym czasie, oszczędzając pieniądze i upewniając się, że masz najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne podejście do projektowania.

*Specjalna oferta dotyczy licencji jednostanowiskowej programu ParkCAD 5.0. Ta oferta jest dostępna tylko dla posiadaczy licencji AutoTURN / AutoTURN Pro. Promocje nie łączą się. Oferta wygasa w piątek, 28.09.2018 r.

 

parkcad rabat